Rosyjskie kosmetyki stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Dzieje się tak dlatego, że często oferują nam świetną jakość dorównującą znanym, prestiżowym markom, a ich cena jest zaskakująco niska. Jakość za rozsądną cenę? Jesteśmy na tak!

natura-siberica.jpgProduktów do stylizacji włosów, które nie niszczą pukli i obfitują w naturalne składniki, jest na rynku niewiele.

Ich cena często bardzo zniechęca do zakupu, zwłaszcza że spray do układania włosów szybko się zużywa. Jeśli nie chcesz zatem wydawać co miesiąc dużej kwoty na lakier do włosów oparty na naturalnych składnikach, sięgnij po Rokitnikowy Spray Do Stylizacji Włosów firmy Natura Siberica. Firma wydaje kosmetyki, które niemal w 100% są pochodzenia naturalnego. Rokitnikowa seria do włosów lansowana przez firmę trzyma bardzo wysoki poziom zarówno ze względów ekonomicznych (przyzwoita cena) jak i jakościowych (przyjazny skład i rewelacyjne działanie).

Rokitnikowy Spray Do Stylizacji Włosów nie tylko zapewni utrwalenie fryzury na wiele godzin, ale również ochroni je przed wszelkimi zabiegami pielęgnacyjnymi. Będzie niezastąpiony podczas suszenia włosów suszarką, prostowaniu prostownicą lub kręceniu pukli lokówką. Rokitnikowy spray zawiera bogactwo witamin i aminokwasów, które potrzebne są włosom do ich odżywienia i regeneracji. Olej z ałtańskiego rokitnika bierze udział w tworzeniu i przyswajaniu keratyny, która odpowiedzialna jest za dobrą kondycję włosów i ich blask. Ponadto olej z rokitnika stanowi bardzo bogate źródło witamin (m.in. witaminy A, Ei karotenoidów) oraz wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega- 3, 6 oraz jednonienasycone kwasy z grupy omega- 7 i 9. Ma silne działanie regeneracyjne, przeciwstarzeniowe i chroni przed szkodliwym działaniem słońca.

W składzie produktu odnajdziemy również łagodzący ekstrakt z kwiatów rumianku, oraz ekstrakt z szałwii lekarskiej, która działa łagodząco i przeciwzapalnie na skórę głowy. W kosmetyku pojawia się również duża ilość szkarłatu, który jest obfitym źródłem witamin E i B, żelaza, wapnia , magnezu i potasu. Wszystkie te składniki potrzebne są włosom do zachowania zdrowia i pięknego wyglądu.

Rokotnikowy Spray od Natura Siberica jest pięknie wydany,butelkę ozdobiono motywami roślinnymi i złotymi elementami. Ma formę sprayu z dyfuzorem, przez co jest bardziej wydajny. Produkt zdecydowanie wart polecenia. Działa jak lakier do włosów i odżywka jednocześnie. Miło jest mieć świadomość, że produkt do układania włosów tak doskonale o nie dba.