Odżywka do włosów Briogeo Blossom & Bloom Volumizing Conditioner polecana jest wszystkim osobom, których włosy są cienkie, słabe i trudne do wymodelowania. Jedno opakowanie kosmetyku zawiera 236 ml, co wystarcza na około dwa miesiące kuracji. Buteleczka wyposażona jest w bardzo prosty w obsłudze aplikator.

Produkt posiada półpłynną konsystencję i jasnożółty kolor.

Briogeo Blossom & Bloom Volumizing Conditioner to odżywka do włosów, której zadaniem jest powiększenie objętości i odbudowa. Co więcej, kosmetyk nawilża skórę głowy, wzmacnia cebulki włosowe i wspomaga porost włosów. Dzięki zawartości specjalnych składników produkt zapewnia widoczną regenerację już po pierwszej aplikacji i długotrwałe efekty w postaci zdrowych i pięknych włosów. Odżywka do włosów Briogeo Blossom & Bloom Volumizing Conditioner posiada formułę bezpieczną dla wrażliwej skóry głowy i bardzo zniszczonych włosów. Kosmetyk nie zawiera parabenów, silikonów, sztucznych substancji i siarczanów. Dzięki temu aktywne składniki zawarte w preparacie głęboko wnikają w wewnętrzne struktury włosów i kompleksowo je odżywiają. Produkt polecany jest dla wegan – nie znajdziemy w nim żadnych składników pochodzenia zwierzęcego; w większości składa się z naturalnych substancji.

Zapewne wiesz, że prawidłowo przeprowadzona aplikacja jest kluczem do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Jak to zrobić? Po umyciu głowy szamponem i odsączeniu nadmiaru wody nałóż odżywkę Briogeo Blossom & Bloom Volumizing Conditioner na całą długość pasemek. Nie zapomnij o końcówkach włosów – im też należy się prawidłowa pielęgnacja. Niewielką ilość kosmetyku nanieś na skórę głowy. Pozwól produktowi wchłonąć się, a po upływie 5 minut dokładnie spłukaj z powierzchni włosów. Jeżeli odżywka przedostanie się do oczu, mogą wystąpić niewielkie podrażnienia. W takim przypadku oczy należy przemyć dużą ilością wody.