Czy wiesz, że odżywka do włosów JOHN FRIEDA Luxurious Volume Thickening Conditioner jako jedyna w tym zestawieniu zamknięta jest w tubce? Pojemność opakowania wynosi 250 ml; wystarczy nam na około dwa miesiące kuracji.

Odżywka do włosów JOHN FRIEDA Luxurious Volume Thickening Conditioner polecana jest wszystkim osobom, które mają zniszczone i przesuszone włosy.

Kosmetyk wygładza powierzchnię pasemek, nadaje im naturalny połysk i regeneruje skórę głowy. Dodatkowo, nawilża, wzmacnia cebulki i mieszki włosowe, odbudowuje rozdwojone końcówki włosów. Odżywka JOHN FRIEDA Luxurious Volume Thickening Conditioner zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego, promieniowaniem słonecznym, niektórymi substancjami zawartymi w produktach oczyszczających (amoniak w farbie, SLS w szamponach). Każdy włos otula ochronną powłoczką złożoną z silikonów. Wydaje się, że włosów jest o wiele więcej, a ich objętość jest podwojona.

Producent zaleca, aby dla polepszenia kondycji włosów i odżywienia skóry głowy, zastosować całą linię produktów Luxurious Volume. Oprócz odżywki kupić możemy również szampon, balsam i mus. A w jaki sposób przeprowadzić aplikację? Odżywkę JOHN FRIEDA Luxurious Volume Thickening Conditioner nakłada się po umyciu głowy, ale jeszcze na wilgotne włosy. Kosmetyk zaaplikować możesz zarówno na skórę głowy, jak i na włosy. Zrób delikatny masaż, aby pobudzić krążenie krwi, wzmocnić mieszki i cebulki włosowe oraz przyspieszyć wchłanianie się produktu. Po upływie kilku minut odżywkę dokładnie spłukaj, włosy odsącz z nadmiaru wody i wysusz lub pozwól im wyschnąć. JOHN FRIEDA Luxurious Volume Thickening Conditioner ma całkiem przyjemny zapach, kremową konsystencję i biały kolor.

< Poprzedni artykuł
REDKEN All Soft Conditioner
Następny artykuł >