Odżywka do włosów PUREOLOGY Hydrate Conditioner polecana jest dla osób, którym zależy na łatwym i szybkim rozczesywaniu lub modelowaniu włosów. Aplikacja produktu jest bardzo prosta, a pierwsze efekty możemy zaobserwować już na początku kuracji.

Skład kosmetyku zabezpiecza włosy i kompleksowo dba o skórę głowy.

Jakie właściwości posiada odżywka PUREOLOGY Hydrate Conditioner? Produkt chroni naturalny kolor włosów, a także pasemka farbowane. Zapewnia połysk, nawilżenie i jedwabistą miękkość. Sprawia, że włosy są bardziej podatne na układanie, łatwiejsze do rozczesania, wygładzone i prostsze w stylizacji. Produkt ma działanie antystatyczne, zmniejsza puszenie się włosów i pomaga ujarzmić baby hair. Odżywka do włosów PUREOLOGY Hydrate Conditioner regeneruje włosy uszkodzone niewłaściwą pielęgnacją lub szczotkowaniem, zabiegami fryzjerskimi z wykorzystaniem chemicznych substancji i urządzeń wytwarzających wysoką temperaturę. Chroni pasemka przed promieniowaniem UVA i UVB, zanieczyszczeniem powietrza, szkodliwymi składnikami kosmetyków. Skóra głowy jest natomiast odświeżona i złagodzona.

Dzięki naturalnym składnikom odżywka do włosów PUREOLOGY Hydrate Conditioner tak doskonale dba o włosy i skórę głowy. Wśród nich znajdziemy między innymi: ekstrakt z jojoba, masło Shea, wyciąg z rozmarynu i mięty. Jednak naturalne składniki to nie wszystko. Równie ważna jest odpowiednia aplikacja. Na wilgotne i czyste włosy nakłada się niewielką ilość odżywki. Po upływie około dwóch minut głowę spłukuje się. Aby kosmetyk jeszcze lepiej zadziałał, zrobić można masaż skóry głowy. Osoby, które mają wrażliwą skórę, odżywkę PUREOLOGY Hydrate Conditioner powinny trzymać na włosach tylko przez pół minuty. W aplikacji pomocne może okazać się opakowanie produktu. Należy ustawiać je zawsze na zakrętce, dzięki czemu produkt bez problemów będzie można wydobyć z butelki.