Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ważny w pielęgnacji włosów i skóry głowy jest naturalny skład produktu. Dlatego w odżywce do włosów Dove Nourishing Oil Care Conditioner znajdziemy trzy olejki: arganowy, kokosowy i ze słodkich migdałów. To właśnie one dbają i o skórę głowy, i o włosy. Sprawdź, czy taka pielęgnacja przypadnie ci do gustu.

Odżywka do włosów Dove Nourishing Oil Care Conditioner przeznaczona jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów.

Mogą korzystać z niej wszystkie kobiety, a także ci mężczyźni, którym zależy na wyjątkowo pięknych włosach i zdrowej skórze głowy. Kosmetyk nawilża pasemka dzięki zawartości lipidów. Tym samym włosy są mniej podatne na uszkodzenia, przedwczesne siwienie, wypadanie i łamanie. Produkt zapewnia także regenerację rozdwojonych końcówek włosów oraz odżywienie skóry głowy. Co więcej, odżywka Dove Nourishing Oil Care Conditioner zapobiega elektryzowaniu się włosów, a także sprawia, że są bardziej podatne na modelowanie. Pasemka są wygładzone i ładnie błyszczą się. Wyglądają na mocniejsze i zdrowsze, a do tego są miękkie i sypkie.

Konsystencja odżywki do włosów Dove Nourishing Oil Care Conditioner przypomina delikatny krem. Dzięki takiej formule produkt nie spływa z włosów, nie obciąża ich i nie powoduje przetłuszczania się skóry głowy. Jedno opakowanie zawiera 200 ml, co wystarcza na około miesiąc stosowania. Cena nie jest dość wysoka, dlatego możemy pozwolić sobie na zakup kilku produktów. Jak należy stosować odżywkę Dove Nourishing Oil Care Conditioner? Kosmetyk nakłada się na kilka minut przed myciem głowy. Pamiętać trzeba o dokładnym umyciu i wysuszeniu włosów. Produkt można zastosować w codziennej pielęgnacji lub w sytuacjach wyjątkowych: przed opalaniem się, w celu regeneracji włosów zniszczonych mroźnym powietrzem lub stylizacją na gorąco.