Przyznasz, że mgiełki do włosów również świetnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji. Produkty tego typu są łatwe w aplikacji, świetnie działają i przynoszą prawie natychmiastowe efekty. A czy miałaś już okazję przetestować nowy kosmetyk Davines Essential DEDE Hair Mist? Jeżeli nie zrobiłaś tego do tej pory, to ten opis pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

Odżywcza mgiełka do włosów Davines Essential DEDE Hair Mist polecana jest dla tych osób, którym zależy na nawilżeniu, wygładzeniu i nabłyszczeniu włosów.

Kosmetyk nie obciąża pasemek i nie powoduje przetłuszczania się skóry głowy. Jest idealny do codziennego używania, zarówno na włosy suche, jak i na włosy mokre. Davines Essential DEDE Hair Mist zawiera substancje kondycjonujące, sole mineralne i panthenol, które regenerują, zmiękczają, nawilżają i nabłyszczają pasemka. Kosmetyk zmniejsza porowatość włosów, wygładza łuski włosowe i zmniejsza puszenie się pasemek. Pielęgnuje włosy przed niektórymi zabiegami fryzjerskimi: trwałą, koloryzacją, strzyżeniem lub prostowaniem.

Jak powinno używać się Davines Essential DEDE Hair Mist? Czyste i wilgotne włosy spryskaj mgiełką. Pozwól kosmetykowi wchłonąć się; pod żadnym pozorem nie spłukuj produktu z pasemek. Następnie przeczesz włosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami, by jeszcze lepiej rozprowadzić produkt. Mgiełkę Davines Essential DEDE Hair Mist możesz wykorzystać do wykończenia fryzury. Spryskaj wymodelowane już włosy, by je upiększyć, wygładzić i dodać im połysku. Buteleczka została wyposażona w łatwy w obsłudze aplikator. Jedno opakowanie zawiera 250 ml odżywki, co wystarcza na około trzy miesiące stosowania. Podczas używania odżywki Davines Essential DEDE Hair Mist z całą pewnością osiągniesz wymarzone efekty. Jedynym warunkiem jest systematyczne i poprawne przeprowadzanie aplikacji.