Przyznasz, że w pielęgnacji włosów i skóry głowy liczy się nie tylko łatwy sposób aplikacji, ale także naturalny skład. Jedno, jak i drugie posiada odżywka do włosów REDKEN All Soft Conditioner. Produkt przeznaczony jest zwłaszcza dla tych, którym zależy na mocnych, gładkich i lśniących włosach. Sprawdź, czy przyda się także tobie.

Odżywka do włosów REDKEN All Soft Conditioner zbiera pozytywne opinie wśród dziewczyn, którym zależy na ładnych włosach i zdrowej skórze głowy.

Kosmetyk zapewnia nawilżenie i zmiękczenie. Pasemka są bardziej podatne na modelowanie i szczotkowanie, suszenie staje się o wiele przyjemniejsze. Regularne stosowanie produktu może całkowicie odmienić wygląd pasemek, a także zmienić ich porowatość. Odżywka do włosów REDKEN All Soft Conditioner dzięki zawartości naturalnych substancji utrzymuje właściwy poziom nawilżenia, kompleksowo odżywia oraz regeneruje uszkodzone pasemka i podrażnioną skórę głowy. W składzie kosmetyku znajdziemy między innymi: substancje nawilżające, olejek arganowy, odbudowujące proteiny. Najważniejszym składnikiem jest tutaj olejek arganowy. Pielęgnuje wewnętrzne struktury włosów, zapewnia połysk matowym włosom i zmiękczenie przesuszonym pasemkom. Jedno opakowanie o pojemności 250 ml wystarczy na kilkadziesiąt aplikacji. Taka kuracja przyniesie nam wymarzone efekty.

Kiedy pierwszy raz zastosujesz odżywkę do włosów REDKEN All Soft Conditioner, przekonasz się, że lepszego produktu nie znajdziesz. A jak należy przeprowadzić aplikację? Produkt nanosi się na dopiero co umyte i lekko odsączone z wody włosy. Tak jak każdą odżywkę, tak i REDKEN All Soft Conditioner pozostawia się na pięć minut, aby mogła lepiej wchłonąć się i zacząć działać. Po upływie tego czasu kosmetyk dokładnie spłukuje się, a włosy pozostawia do wyschnięcia. Równie dobrze możesz wysuszyć je zimnym powietrzem suszarki. Będziesz miała pewność, że pasemka nie przesuszą się ponownie, a skóra głowy będzie nawilżona.