Odżywka do włosów Garnier Fructis Silky Straight 24/7 Strengthening Conditioner przeznaczona jest do włosów suchych i wrażliwej skóry głowy. Kosmetyk zapewnia odżywienie i ochronę przez 24 godziny, przez siedem dni w tygodniu. Zamknięty jest w opakowaniu z łatwym w obsłudze aplikatorem.

Jedna butelka o pojemności 100 ml wystarcza na miesięczną kurację.

Zapewne zależy ci na długotrwałym efekcie. Jeżeli tak jest naprawdę, powinnaś wypróbować odżywkę do włosów Garnier Fructis Silky Straight 24/7 Strengthening Conditioner. Kosmetyk nawilża, wygładza, zmiękcza i nabłyszcza. Przeciwdziała elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Skraca czas suszenia, ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są bardziej podatne na układanie. Co ciekawe, dzięki produktowi prostowanie włosów i robienie loczków staje się prostsze i bezpieczniejsze. Pasemka są zabezpieczone przed działaniem gorącej temperatury, a jednocześnie podatne na modelowanie. Odżywka Garnier Fructis Silky Straight 24/7 Strengthening Conditioner chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego, słoną lub chlorowaną wodą, zmiennymi warunkami atmosferycznymi i niektórymi wysuszającymi składnikami produktów oczyszczających lub koloryzujących. Niestety, w składzie kosmetyku znajdziemy parabeny, z obecności których nie będą zadowoleni weganie i osoby z bardzo wrażliwą skórą głowy lub zniszczonymi włosami.

Jak powinno się stosować odżywkę do włosów Garnier Fructis Silky Straight 24/7 Strengthening Conditioner? Kosmetyk nakłada się po umyciu głowy szamponem z tej samej serii. Po upływie około dwóch minut produkt spłukuje się, a włosy pozostawia się do wyschnięcia. Aby uzyskać lepszy efekt, pasemka możesz przeczesać grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami; będziesz wtedy miała pewność, że włosy są idealnie proste i wypielęgnowane. Efekt zadbanych włosów i zdrowej skóry głowy utrzymuje się przez dwa dni. Po tym czasie aplikację można ponowić.