Olejek makadamia to jeden z wielu cennych składników odżywek do włosów. Wchodzi w skład Macadamia Flawless Cleansing Conditioner i wraz z wyciągiem z rumianku, witaminą E i proteinami dba o prawidłową kondycję skóry głowy i włosów.

Dzięki niemu codzienna pielęgnacja stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza, a my będziemy mogły cieszyć się piękną fryzurą.

Odżywka do włosów Macadamia Flawless Cleansing Conditioner polecana jest do wszystkich typów włosów i każdego rodzaju skóry głowy. Regularne stosowanie kosmetyku skraca czas suszenia, ułatwia szczotkowanie włosów, zwiększa objętość, ogranicza elektryzowanie i puszenie się włosów oraz sprawia, że pasemka stają się bardziej podatne na stylizację. Dodatkowo, odżywka Macadamia Flawless Cleansing Conditioner zapewnia nawilżenie i wygładzenie włosom, a także odżywienie skórze głowy. Cebulki i mieszki włosowe stają się wzmocnione; tym samym włosy rosną zdrowsze i mocniejsze. Większość osób będzie na pewno zadowolona z tego, że produkt przeciwdziała oznakom starzenia się skóry głowy i przedwczesnemu siwieniu włosów. Zabezpiecza także pasemka przed promieniami słonecznymi, zanieczyszczeniami powietrza i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

W pielęgnacji włosów bardzo ważna jest łatwa aplikacja. Opakowanie odżywki Macadamia Flawless Cleansing Conditioner wyposażono w pompkę, dzięki której bez problemu przeprowadzimy całą kurację. Pamiętaj, aby przed użyciem wstrząsnąć buteleczkę. Na dłoń nakładamy dawkę odżywki dobraną do długości, objętości i stopnia zniszczenia włosów. Kosmetyk nanosi się zaraz po umyciu głowy, na jeszcze mokre włosy. Należy zaaplikować go na skórę głowy i delikatnie rozprowadzać na całej długości pasemek. Odżywkę do włosów Macadamia Flawless Cleansing Conditioner pozostawia się na pięć minut po to, aby mogła dokładnie zadziałać. Po upływie tego czasu głowę i pasemka trzeba dokładnie spłukać ciepłą wodą.