Olejek L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil przeznaczony jest do pielęgnacji włosów suchych, zniszczony i farbowanych oraz do wrażliwej i suchej skóry głowy. Jego głównym zadaniem jest wzmacnianie i regeneracja. Sprawdź, jak działa L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil.

Dlaczego olejek L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil działa tak dobrze?

Sekretem skuteczności kosmetyku są jego składniki. A znajdziemy w nim między innymi olejek z awokado i pestek winogron, kwasy tłuszczowe Omega – 3 i Omega – 6, a także witaminy A, D, B1 i B2. Dzięki naturalnym składnikom nasze włosy i skóra głowy są zdrowe i dogłębnie wypielęgnowane. Poza tym, L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil zapewnia odżywienie, rozświetlenie i miękkość. Włosy są bardziej podatne na modelowanie, szczotkowanie jest ułatwione, a pasemka nie puszą się. Skórze głowy zapewniona jest ochrona przed wolnymi rodnikami i innymi szkodliwymi substancjami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego.

Jak należy nakładać olejek L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil? Dawkę należy dobrać do długości, objętości, porowatości i stopnia zniszczenia włosów. Do kompleksowej pielęgnacji wystarczą jedna lub dwie pompki. Produkt można nakładać zarówno na wilgotne, jak i na suche włosy. Następnie możesz ułożyć wymyśloną przez siebie fryzurę, włosy wysuszyć na szczotce lub pozostawić do wyschnięcia. Podczas aplikacji uważaj, aby olejek nie przedostał się do oczu. Mógłby wywołać podrażnienie i zaczerwienienie skóry powiek. Jeżeli poczujesz pieczenie z powodu przedostania się produktu do oczu, natychmiast przemyj je dużą ilością wody.

Olejek zamknięty jest w 125 ml buteleczce ozdobionej pięknym, kwiatowym motywem. Jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy kuracji. Olejek L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil ma lekko żółty kolor i bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.

< Poprzedni artykuł
Olejek Redken Diamond Oil
Następny artykuł >
Olejek rycynowy Nanoil