Każda z nas ucieszy się z kosmetyku, który jednocześnie pielęgnuje i kondycjonuje. Właśnie taki jest olejek Redken Diamond Oil. Produkt polecany jest tym osobom, które mają osłabione, zniszczone i pozbawione połysku włosy, a skóra głowy wymaga regeneracji. Sprawdź, czy tobie też ten kosmetyk przypadnie do gustu.

Olejek Redken Diamond Oil nie bez powodu nie zawiera silikonów.

Dla przypomnienia: są to substancje osiadające na powierzchni włosów, tworzące ochronną oraz wygładzającą powłoczkę. Kosmetyk, o którym mowa, przenika do najgłębszych struktur włosów. W ten sposób zapewnia im odżywienie i wzmocnienie oraz przeciwdziała wypadaniu i łamaniu. Ponadto, olejek do włosów Redken Diamond Oil ma działanie nawilżające, zmiękczające i nabłyszczające. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi, ułatwia szczotkowanie i stylizację. Już po pierwszym zastosowaniu w widoczny sposób poprawia kondycję włosów i skóry głowy.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak prosta jest aplikacja Redken Diamond Oil. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z olejkami do włosów, użyj tylko dwóch kropel kosmetyku. Jeżeli uznasz, że taka ilość jest zbyt mała, możesz nanieść jeszcze kilka dodatkowych kropel. Olejek rozgrzej w dłoniach po to, aby lepiej się rozprowadzał i wchłaniał. Kosmetyk nanieś od połowy pasemek; większą ilość produktu możesz nałożyć na końcówki.

Jest tyle sposobów nakładania olejku do włosów Redken Diamond Oil, że trudno będzie ci je od razu wszystkie przetestować. Takie aplikacje rozłóż sobie na kilka tygodni. Kosmetyk nałożyć możesz na suchą skórę głowy tuż przed myciem. Odczekaj około trzech minut, a potem umyj głowę i włosy ulubionym szamponem. Olejek Redken Diamond Oil możesz zastosować także jako całonocną kurację lub dodatek do maseczki. Produkt świetnie sprawdzi się jako kosmetyk zabezpieczający włosy przed gorącym powietrzem suszarki i jako produkt do stylizacji. Równie dobrze olejek zaaplikować można na mokre włosy – w ten sposób ułatwimy sobie szczotkowanie.