Ta odżywka do włosów jest prawie dla wszystkich. Dzięki Moroccanoil Treatment Light włosy cienkie, delikatne, farbowane (w tym blond, platynowe) i normalne będą zadbane, mocne i zdrowe. A to wszystko dzięki zawartości olejku arganowego, najcenniejszego i najdroższego olejku na świecie. Jakie działanie posiada Moroccanoil Treatment Light?

Przyznasz, że najciekawszym zastosowaniem odżywki do włosów Moroccanoil Treatment Light jest wykorzystanie jej jako kosmetyku do stylizacji.

Zaskoczone? Dzięki produktowi o wiele łatwiej będzie nam rozczesać i wymodelować włosy. Co ciekawe, odżywka świetnie sprawdzi się także jako preparat przeznaczony do wykończenia każdej fryzury. Moroccanoil Treatment Light zawiera naturalne antyoksydanty, witaminy wspomagające odbudowę zniszczonych pasemek, nawilżające i nabłyszczające składniki oraz substancje wygładzające i przyspieszające suszenie.

Aplikacja Moroccanoil Treatment Light wcale nie jest taka trudna. Niewielką ilość kosmetyku nakłada się na umyte i wilgotne włosy. Aplikację należy zacząć od połowy pasemek, przesuwając się w kierunku końcówek. Produkt zapewni regenerację uszkodzonym końcom włosów, zapobiegnie puszeniu i elektryzowaniu się włosów, a także nabłyszczy i wygładzi pasemka. Po upływie kilku minut kosmetyk zmywa się z włosów. Jedna pompka wystarczy, aby utrwalić fryzurę zaraz po wysuszeniu, wyprostowaniu lub zrobieniu loków.

Odżywka do włosów Moroccanoil Treatment Light zamknięta jest w buteleczce z ciemnego szkła. Gdzie można kupić ten pożądany przez wiele kobiet kosmetyk? W sklepach zielarskich, na aukcjach internetowych lub w aptece na pewno go znajdziemy. Co ciekawe, dostępne są dwie wersje pojemnościowe: 25 ml i 100 ml. Do buteleczki dołączono aplikator – pompkę, którą musimy zamontować same. Na szczęście nie ma w tym nic trudnego. Już po chwili możemy cieszyć się pięknymi włosami.

< Poprzedni artykuł
Olejek arganowy Nanoil
Następny artykuł >
Olejek Redken Diamond Oil