Pomyśl, jak wiele kobiet koloryzuje włosy lub poddaje je różnym, często mocno obciążającym, stylizacjom i zabiegom. A teraz pomyśl, ile razy ty sama używałaś do modelowania włosów urządzeń wytwarzających wysoką temperaturę. Jeżeli twoje pasemka są wysuszone, uszkodzone, matowe, a końcówki się rozdwajają, powinnaś natychmiast o nie zadbać. Odżywka do włosów Moroccanoil Moisture Repair Conditioner przeznaczona jest do pielęgnacji włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, zbyt częstym farbowaniem lub stylizacją na gorąco. Sprawdź, czy pomoże twoim włosom.

Odżywka do włosów Moroccanoil Moisture Repair Conditioner posiada działanie nawilżające i regenerujące.

Już po pierwszej aplikacji włosy stają się bardziej odżywione, podatne na układanie, wzmocnione i ładniejsze. Co więcej, kosmetyk eliminuje wolne rodniki, chroni włosy przed promieniowaniem słonecznym, szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego oraz uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Zapobiega łamaniu, przesuszeniu i wypadaniu. Dzięki odżywce Moroccanoil Moisture Repair Conditioner włosy są elastyczne, zachowują naturalny kolor, a ich wewnętrzne struktury są odbudowane i wzmocnione. Produkt nie zawiera parabenów, siarczanów i innych substancji, które mogłyby przesuszyć pasemka lub skórę głowy.

Czy wiesz, jak powinno używać się odżywki do włosów Moroccanoil Moisture Repair Conditioner? Przed nałożeniem kosmetyku należy dokładnie umyć głowę, a włosy odsączyć z nadmiaru wody. Niewielką ilość produktu nanosi się na całą długość włosów; nieco więcej odżywki zaaplikować można na końcówki pasemek. Po upływie dwóch minut kosmetyk obficie spłukuje się wodą. Pojemność jednego opakowania wynosi 250 ml, co wystarcza na kilkumiesięczną kurację. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty, do pielęgnacji włączyć możesz szampon z olejkiem arganowym Moroccanoil Moisture Repair Shampoo.

< Poprzedni artykuł
Olejek rycynowy Nanoil