Odżywka do włosów Sensai Shidenkai Volumising Conditioner polecana jest do włosów cienkich i suchych oraz do wrażliwej skóry głowy. Konsystencja kosmetyku przypomina balsam – produkt jest dość gęsty i treściwy. Nie przeszkadza to jednak w aplikacji. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak poprawnie ją przeprowadzić i jakie efekty przyniesie kuracja tym kosmetykiem, koniecznie przeczytaj opis tego produktu.

Jakie działanie posiada odżywka do włosów Sensai Shidenkai Volumising Conditioner? Jej głównym zadaniem jest nawilżenie, regeneracja i ochrona.

Dodatkowo kosmetyk pielęgnuje pasemka i skórę głowy, z dnia na dzień poprawiając ich wygląd i kondycję. Kiedy już zakończysz kurację, przyznasz, że efekt jest oszałamiający. Włosy stają się gęściejsze, sprężyste i puszyste. Skóra głowy jest nawilżona i ukojona, a cebulki i mieszki włosowe wzmocnione. Pasemka są bardziej podatne na układanie, a niesforne kosmyki są łatwiejsze do wymodelowania. Co ciekawe, odżywka Sensai Shidenkai Volumising Conditioner ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Dzięki temu nie musimy martwić się podrażnieniami skóry głowy lub łupieżem. Produkt pielęgnuje końcówki włosów, przeciwdziałając rozdwajaniu i uszkodzeniom. Naturalny połysk włosów zostaje przywrócony, a gładkość i miękkość utrzymują się przez bardzo długi czas.

Odżywkę do włosów Sensai Shidenkai Volumising Conditioner aplikuje się na czyste, ale jeszcze wilgotne włosy. Kilka kropel kosmetyku nakłada się na całą długość pasemek. Po upływie około trzech minut głowę spłukuje się ciepłą wodą, a włosy pozostawia do wyschnięcia. W jednym opakowaniu mieści się 250 ml kosmetyku. Odżywka Sensai Shidenkai Volumising Conditioner jest bardzo wydajna, łatwa w aplikacji i ma przyjemny zapach. Pamiętaj, że tylko regularne stosowanie produktu przyniesie wymarzone efekty.

Następny artykuł >
Alterna Volume