Gęste i puszyste włosy są marzeniem wielu kobiet. Jeżeli ty także chciałabyś pochwalić się taką fryzurą, najpierw musisz wypróbować odżywkę do włosów Alterna Volume. Kosmetyk zawiera wiele naturalnych składników, które dbają zarówno o skórę głowy, jak i o włosy. Najwięcej zyskają włosy normalne, cienkie i zniszczone.

Aby uzyskać mega objętość włosów, bardzo ważne jest odpowiednie stosowanie odżywki Alterna Volume.

Regularne przeprowadzanie aplikacji to klucz do uzyskania gęściejszych, mocnych i lśniących włosów. Pamiętaj, aby kosmetyk nakładać po każdym myciu głowy, na wilgotne, odsączone z nadmiaru wody pasemka. Produkt na włosach powinno „trzymać się” około pięciu minut. Po upływie tego czasu, włosy należy spłukać i pozostawić do wyschnięcia. Jedna buteleczka kosmetyku zawiera 200 ml płynu. Taka ilość wystarczy na około trzy miesiące stosowania.

Jakie działanie posiada odżywka do włosów Alterna Volume? Oprócz zwiększenia objętości i regeneracji, produkt ma wiele innych dobroczynnych właściwości. Najważniejszą z nich jest opóźnienie procesu starzeniowego skóry głowy i przedwczesnego siwienia włosów, które mogą być spowodowane zanieczyszczeniem powietrza, chemicznymi lub sztucznymi składnikami obecnymi w niektórych produktach kosmetycznych, niewłaściwą dietą lub czynnikami atmosferycznymi. Odżywka do włosów Alterna Volume zawiera specjalne substancje chroniące naturalny kolor lub farbowane włosy przed blaknięciem. Formuła bez parabenów sprawia, że włosy nie są narażone na wysuszenie i uszkodzenie.

Odżywka do włosów Alterna Volume zawiera kilka cennych składników. Są to między innymi: ekstrakt z kawioru, olejek z nasion słonecznika, masło Shea, olejek sojowy, wyciąg z brunatnicy, keratyna, biotyna, cynk. Wszystkie substancje dbają o właściwą kondycję oraz prawidłowy poziom nawilżenia skóry głowy i włosów. Dzięki nim nasze włosy zyskują objętość o jakiej od zawsze marzyłyśmy.

Następny artykuł >
Kerastase Volumifique