Oprócz skuteczności kosmetyku bardzo ważna jest wygodna aplikacja. Takie warunki spełnia odżywka do włosów Kerastase Volumifique. Chyba jako jeden z nielicznych produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów ma konsystencję żelowo – fluidową. Dzięki formule, która przyspiesza wchłanianie się składników odżywczych, możemy osiągnąć niesamowite efekty praktycznie po pierwszej aplikacji. O co dokładnie chodzi?

Odżywka do włosów Kerastase Volumifique powiększa objętość włosów i sprawia, że pasemka stają się puszyste i gęściejsze.

Co więcej, włosy są bardziej elastyczne, sprężyste i podatne na modelowanie. Kosmetyk dodaje włosom miękkości i połysku. Chroni przed działaniem gorącego powietrza, mroźnego wiatru, wysuszających substancji zawartych w niektórych kosmetykach oczyszczających, zanieczyszczeniami powietrza i innymi szkodliwymi czynnikami, które mogłyby wpływać na pogorszenie się kondycji włosów. Odżywka do włosów Kerastase Volumifique przeciwdziała puszeniu i elektryzowaniu się pasemek oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek, wypadaniu i łamaniu włosów.

Opakowanie odżywki do włosów Kerastase Volumifique wyposażono w prostą w użytkowaniu pompkę. Wystarczy, że kosmetykiem spryskasz umyte i lekko osuszone włosy; zacznij od końcówek pasemek, a aplikację zakończ w połowie długości włosów. Odżywki nie spłukuje się, lecz pozostawia do wyschnięcia. Po zakończeniu aplikacji włosy stylizuje się według własnych upodobań lub okazji. Do ułożenia fryzury możesz użyć suszarki lub lokówki. Produkt ochroni twoje włosy przed wysoką temperaturą i zabezpieczy ich końce przed uszkodzeniami mechanicznymi lub chemicznymi. Odżywka do włosów Kerastase Volumifique zawiera składniki, które dogłębnie pielęgnują i włosy, i skórę głowy. Odpowiedzialne są między innymi za wzmocnienie wewnętrznych i zewnętrznych struktur włosów oraz podwojenie objętości pasemek.