L’Oreal Paris Fall Repair 3X Anti–Hair Fall ConditionerWypadanie włosów to problem wielu kobiet na całym świecie. Na szczęście są sposoby, aby temu zaradzić. Wystarczy, że wypróbujesz odżywkę wspomagającą wzrost włosów L’Oreal Paris Fall Repair 3X Anti–Hair Fall Conditioner.

Niesamowite efekty będziesz mogła zaobserwować już po kilku pierwszych aplikacjach.

Kto nie chciałby wypróbować takiego kosmetyku! L’Oreal Paris Fall Repair 3X Anti–Hair Fall Conditioner zawiera olejek arganowy, który kompleksowo dba o włosy i skórę głowy. Jest to jedna z najlepszych substancji, powszechnie znanych i wykorzystywanych w kosmetyce lub fryzjerstwie. Olejek arganowy odżywia i regeneruje pasemka i skórę głowy. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek, wypadaniu i łamaniu włosów. Zawarte w nim aminokwasy nawilżają skórę głowy i poprawiają cyrkulację krwi w komórkach naskórka. Dodatkowo, odżywka do włosów L’Oreal Paris Fall Repair 3X Anti–Hair Fall Conditioner wzmacnia pasemka i cebulki włosowe. Oczywiście najważniejszym zadaniem kosmetyku jest stymulowanie włosów do wzrostu na długość i grubość. Już po kilku pierwszych aplikacjach możemy zauważyć tzw. baby hair. Ponadto, włosy rosną grubsze, mocniejsze i piękniejsze, a wypadanie jest wyraźnie ograniczone.

Konsystencja odżywki do włosów jest kremowa i dość gęsta. Kosmetyk posiada bardzo przyjemny aromat: wyczujemy w nim owocowo – kwiatowe nuty zapachowe. Pamiętaj, że L’Oreal Paris Fall Repair 3X Anti–Hair Fall Conditioner nie posiada tak wielu właściwości, jak inne produkty pielęgnujące i kondycjonujące. Podczas kuracji nie zaobserwujesz zmiękczenia i nabłyszczenia włosów. Kosmetyk nie ułatwi także rozczesywania i nie pomoże w modelowaniu fryzury. Jeżeli zależy nam na prostszej stylizacji i połysku na włosach, do pielęgnacji odżywką dołączyć możemy szampon tej samej marki. Odżywkę L’Oreal Paris Fall Repair 3X Anti–Hair Fall Conditioner kupimy w dwóch wersjach pojemnościowych: 90 ml i 180 ml.