Odżywka do włosów L’Oréal Paris Advanced Haircare – Total Repair 5 Damage Erasing Balm to kosmetyk 5 w 1. Oznacza to, że jeden produkt walczy aż z pięcioma problemami twoich włosów i skóry głowy. Przyznasz, że lepszego kosmetyku nie miałaś okazji przetestować.

Rozdwojone końcówki, włosy słabe, szorstkie i trudne do ułożenia.

Właśnie z takimi problemami poradzi sobie odżywka L’Oréal Paris Advanced Haircare – Total Repair 5 Damage Erasing Balm. Dzięki kosmetykowi włosy będą mocniejsze, wygładzone i podatne na układanie. Końcówki pasemek zostaną zregenerowane, pasemka odżywione, a skóra głowy nawilżona. Według producenta produkt pomaga odbudować zniszczenia, którym uległy nasze włosy przed kilkunastoma miesiącami. Odżywka do włosów L’Oréal Paris Advanced Haircare – Total Repair 5 Damage Erasing Balm zawiera wiele cennych składników. Wśród nich znajdziemy między innymi olejek arganowy. Mimo iż występuje on w niewielkim stężeniu, to dogłębnie pielęgnuje włosy i skórę głowy. Dba o kondycję pasemek, wzmacnia cebulki i mieszki włosowe, odżywia naskórek. Odżywka L’Oréal Paris Advanced Haircare – Total Repair 5 Damage Erasing Balm przeznaczona jest do wszystkich typów włosów, niezależnie od ich koloru, stopnia zniszczenia i porowatości. Produkt pomoże także włosom farbowanym zachować intensywny kolor i odpowiednią kondycję.

Powszechnie wiadomo, że najlepiej działają te kosmetyki, które stosuje się w połączeniu z innymi z tej samej gamy pielęgnacyjnej. Dlatego odżywkę do włosów włosów L’Oréal Paris Advanced Haircare – Total Repair 5 Damage Erasing Balm najlepiej jest zaaplikować zaraz po umyciu głowy szamponem Total Repair 5 Shampoo. Kosmetyk wciera się w wilgotne włosy, a po upływie pięciu minut spłukuje się. Preparat zamknięty jest w słoiczku o pojemności 250 ml, co wystarczy na kilkumiesięczną kurację odbudowującą.