Tego kosmetyku mogą używać dosłownie wszyscy! Odżywka Paul Mitchell Super-Charged Moisturizer przeznaczona jest do pielęgnacji każdego typu włosów. Można stosować ją codziennie, aby nasze włosy były zdrowe i łatwe do ułożenia. Sprawdź, w jaki sposób działa odżywka od Paula Mitchella.

Będziesz zaskoczona, kiedy dowiesz się, że odżywkę do włosów Paul Mitchell Super-Charged Moisturizer mogą także stosować mężczyźni.

Produkt polecany jest zwłaszcza tym panom, którzy posiadają bardzo krótkie fryzury, a skóra ich głowy jest często podrażniona. Kosmetyk ma właściwości nawilżające, nabłyszczające i uelastyczniające. Dzięki niemu włosy stają się ładniejsze, mocniejsze i podatne na modelowanie. Odżywka do włosów Paul Mitchell Super-Charged Moisturizer zawiera wiele drogocennych dla włosów i skóry głowy składników. Są to między innymi: panthenol, proteiny sojowe i witamina E. Substancje te odpowiedzialne są za nawilżenie i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Produkt chroni naturalny kolor włosów lub farbowane pasemka przed blaknięciem.

Osoby, które dopiero co rozpoczynają kurację odżywką Paul Mitchell Super-Charged Moisturizer, powinny kosmetyk stosować raz na tydzień. Podczas pojedynczej aplikacji wystarczy, że użyjesz niewielkiej ilości produktu. Nałóż go na czyste i lekko wysuszone włosy. Odżywkę pozostawia się na około pięć minut, a następnie spłukuje. Kosmetyk ma bezpieczną formułę, bez zawartości parabenów. Co więcej, produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera odzwierzęcych składników. Z tego powodu odżywkę do włosów Paul Mitchell Super-Charged Moisturizer mogą stosować weganie. Podczas aplikacji zachowaj pewne środki ostrożności. Jeżeli produkt przedostanie się do oczu, natychmiast przemyj je dużą ilością wody. W przeciwnym wypadku mogłyby wstąpić podrażnienia.